Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Centrum Medycznego Vital. To placówka, która na stałe wpisała się w krajobraz warszawskiej Pragi Południe. Powstała w 2010 roku i od tego czasu zapewnia profesjonalne usługi medyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku.

Oferujemy świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatne wizyty u lekarzy specjalistów i zabiegi rehabilitacyjne. Zatrudniamy uznanych specjalistów gotowych udzielić naszym pacjentom fachowej pomocy na najwyższym poziomie. W ramach kompleksowej opieki proponujemy również skorzystanie z punktu pobrań materiału do badań laboratoryjnych.

Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby pacjentów, którzy w przyjaznej atmosferze mogą liczyć na wsparcie i zrozumienie personelu. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki poziom poprzez nieustanne podnoszenie standardów naszych usług oraz systematyczne wzbogacanie oferty celem zapewnienia kompleksowej opieki medycznej najwyższej jakości.

 

Kontakt

z NZOZ Centrum Medyczne Vital Przychodnia Zdrowia


NZOZ Centrum Medyczne Vital
ul.Kwatery Głównej 46 lok. U1
04-294 Warszawa


Godziny pracy Centrum Medycznego Vital:
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
od godziny 8:00 do 18:00


Dojazd:
Warszawa, Grochów
Autobusy: 188, 202
przystanek "Podolska"

Tramwaje: 3, 9, 24
przystanek "Kwatery Głównej"


Rejestracja:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

Punkt pobrań:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 11:00